Anna Lindh Vakfı Türkiye Ağı: STKlar için Sosyal Etki Analizi Eğitimi 11-12 Kasım 2016

Anna Lindh Vakfı’nın Türkiye ağı, STK’lar için Sosyal Etki Analizi üzerine bir kapasite geliştirme etkinliği düzenlemektedir. Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı üyeleri için düzenlenen etkinlik, 11-12 Kasım tarihlerinde 9.30-17.00 saatleri arasında Ankara’da gerçekleşecektir.

Sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarını ve yarattıkları etkiyi analiz ederek ölçümleyebilmeleri çalışmalarını yönlendirmekte önemli bir rol oynamaktadır. STK’lar için Sosyal Etki Analizi Eğitimi’nde sivil toplum kuruluşlarının sosyal etki ve sosyal etki yöntemleri hakkında farkındalığını artırılması, sosyal etki ölçümü pratikleri ve vaka analizleri üzerinden sosyal etkinin maksimize edilme yöntemleri hakkında bilgilendirilmeleri hedeflenmektedir. Sunumlar ve grup çalışmalarından oluşacak eğitime katılan sivil toplum temsilcileri sosyal etki analizi ve ölçümle yöntemleri hakkında bilgi edinecektir.

11-12 Kasım tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecek olan eğitim programına katılım talebinizi 1 Kasım Salı gün sonuna kadar kubra@tusev.org.tr adresinden Kübra Efe’ye bildirmeniz rica ederiz. Eğitim programı için öngörülen katılımcı sayısı sınırlıdır. Toplantıya Ankara dışından burslu katılım için sınırlı sayıda kontenjan bulunmaktadır. Ankara dışından katılmak isteyenlerin 4 Kasım Cuma günü saat 18:00’e kadar raporlar içinde yeralan formu doldurarak kubra@tusev.org.tr adresinden Kübra Efe ile iletişime geçmelerini rica ederiz.

Başvuru forumu

Toplantı Yeri

Gordion Hotel

Tunalı Hilmi Caddesi, Büklüm Sokak

No:59 Kavaklıdere, Ankara

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2017 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.