ANNA LINDH ISTANBUL GENCLİK FORUMU BASVURULARI BAŞLADI

ANNA LINDH ISTANBUL GENCLİK  FORUMU BASVURULARI BAŞLADI

 

Toplantı, Anna Lindh Vakfı Türkiye Ağı'nın eş koordinatörleri olan İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı (İKSV), Sistem ve Jenerasyon Derneği (S&G) ve  Sivil Toplum ve Kalkınma Enstitüsü Derneği iş birliği ile 28 Haziran-1 Temmuz  2012 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecektir.

Toplantının amacı, Avrupa-Akdeniz bölgesinin yaşadığı büyük değişikliklerin uyanışında sosyal, ekonomik ve politik sorunlar üzerine genç bakış açısıyla Anna Lindh Vakfı 2013 Forum programının oluşturulması, geliştirilmesi ve uygulanmasına katkı sağlamaktır.Toplantı ayrıca Anna Lindh Vakfı 4D stratejisi kapsamında, Avrupa-Akdeniz bölgesindeki kültürlerarası diyalog yaklaşımının uygulanması için tematik öncelikleri belirlemeyi amaçlamaktadır.

Forum Öncesi Gençlik Hazırlık Toplantısı'nda, Avrupa ve Akdeniz bölgesinden gelen, gelişim, diyalog, çeşitlilik ve demokrasi alanlarında deneyime sahip 45 katılımcının bir araya gelmesi planlanmaktadır. Katılımcılardan 10 tanesi toplantıya ev sahipliği yapan Türkiye'den seçilecektir. Toplantının çalışma dili İngilizce ve Fransızca olacaktır.

Anna Lindh Vakfı, katılımcıların seyahat, konaklama ve vize ile ilgili tüm masraflarını karşılayacaktır.
Lütfen, http://www.euromedalex.org/news/call-participation-alf-forum-preparatory-meeting-youth adresindeki  başvuru formunu doldurup  23 Mayıs 2012 tarihinden önce  ( Mısır zamanı ile 16.00-GMT+2)  youthmeeting@annalindhforum.org   adresine gönderin.

 

 

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2017 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.