ANNA LİNDH VAKFI AKDENİZ GAZETECİLİK ÖDÜLÜ

ANNA LİNDH VAKFI AKDENİZ GAZETECİLİK ÖDÜLÜ

ANNA LİNDH VAKFI AKDENİZ GAZETECİLİK ÖDÜLÜ

Anna Lindh Vakfı,  Akdeniz Gazetecilik Ödülü’nün 2012 ayağını başlattı.

Yazılı basın, Televizyon, Radyo, Medya gazetecileri ve Akdeniz  Birliği’nin 42 ülkesinden vatandaşlar şimdi 6.sı düzenlenecek  olan yarışmaya  20 Temmuz 2012 ( Mısır saatiyle 12:00, GMT2) tarihine kadar çalışmalarını sunmaları için davet ediliyorlar.

Sunulan eserlerin,  Avrupa-Akdeniz Toplumları arasındaki kültürlerarası konuları ele almaları gerekiyor. Ayrıca bu yılki ödül   "Sivil Toplum Raporlaması ve Demokrasi İnşası"  temasına adanacak.

Seçkin medya uzmanlarından ve önemli aydınlardan oluşan jüri 18 Ekim 2012  tarihinde Berlin'de gerçekleşecek muhteşem bir tören ile kazananları seçecek.  Kazananlar para ödülü alacaklar ve bütün  bir yıl boyunca  Anna Lindh  Vakfı 'nın  bölgesel faaliyetlerine dahil edilecekler.

Katılmak için bu web sitesini tıklayınız: www.euromedalex.org/fields/media-activities/journalist-award/

/

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2017 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.