EFEM AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

Faaliyet Alanları

Sanat, gençlik ve eğitim

Misyonu Bir sivil toplum örgütü olarak, üyelerimizin üretken ve yaratıcı düşüncelerine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Felsefemizin temel bileşenleri; saygı, demokratik olma, hoşgörü ve kendine güven. Gerçekleştirilen eylemler Atölye çalışmaları ile fiziksel ve zihinsel engelli kişilerinsosyal aktivitelere katılımını teşvik etmek ve onları topluma kazandırmak. Bu amaçla, yurt içi ve yurt dışı kuruluşlar ile işbirliği yapmak.    

İlgili Kişi :Necla Turan

EFEM MEDITERRANEAN ASSOCIATION OF YOUTH AND SPORTS CLUB/ EFEM AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Bayindir Mah. Toroslar Cad. Ozgur Sitesi C Blok 74/1Antalya Tel: +90(505)5887421 ,efemakdenizgenclik@hotmail.com,rahmituran07@hotmail.com  ,neclaturan07@hotmail.com www.efemakdenizgenclik.com  

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2017 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.