Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık

Hakkımızda

Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık ülkemizin kültür sanat yaşamını ulusal ve evrensel düzeyde zenginleştirmek, sanatseverleri çağdaş, nitelikli, farklı sanat olaylarıyla buluşturmak, kültür ve sanatın dünyasını daha yaygın bir çevreye taşımak ve kültür mirasını gelecek kuşaklara bırakmak amacıyla kurulmuştur. Varoluş nedeni olan kültür ve sanatı en iyi örnekleriyle daha geniş bir çerçevede ele almak Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık’ın temel hedefidir. Bankanın kuruluşundan itibaren kültür sanat müşavirliği altında başlatılan faaliyetler 1992’de yeniden yapılandırılmış, Yapı Kredi Kültür Sanat yayıncılık A. Ş. ünvanıyla sergiler, yayınlar, konuşmalar ve etkinlikler biçiminde sürdürülmektedir. 

Adres Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık İstiklal Caddesi No: 142, Odakule İş Merkezi Kat: 3 34433, Beyoğlu, İstanbul Tel: (0212) 252 47 00 (pbx) Faks: (0212) 293 07 23 www.ykykultur.com.tr/

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2017 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.