Youth Agenda Gençlik Gündemi Derneği

Dernek, Gençlerin;  Sosyal,  kültürel,   politika,  eğitim  ve   spor  alanlarında çalışmalar  yürütmek,  sivil  toplum  faaliyetlerinin  etkinleştirilmesi  ve geliştirilmesini   sağlamak   ve   bu  konuda  çalışmalar   yapan  kişi ve kuruluşlarla beraber çalışmak, gençlik politikalarının iyileştirilmesinde katkıda bulunmak, Gençlerin  Anayasal demokratik Haklarını Koruyup, geliştirmek; gençlik arasında yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak, onların yurt ve dünya gerçeklerini bilen ilerici, çağdaş  kişiler olarak yetişmesi için sınırsız gelişme olanakları sağlamak, gençlerin mesleki işbirliklerini  oluşturarak istihdam edilmesi için ilgili kuruluşlarla beraber çalışmak,ülke ve dünya barışı ile çevre ve toplumsal kalkınma  alanlarında daha etkin olmaları için yurtiçi ve  yurtdışı gençler ve gençlik örgütleri arasında yakınlaşma, dayanışma ve işbirliğinin gerçekleştirilmesini sağlamak amacı ile kurulmuştur.  


Merkez Adres Cihannuma Mah. Barbaros Bulvarı 31/9 Beşiktaş İstanbul Telefon 05324007381 02122588121 E-posta info@youth-agenda.org Şube Adres Cevizlidere Cad. 51/6 Balgat - Çankaya Ankara

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2017 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.