ALEV OKULLARI: AVUSTURYA LİSELİLER VAKFI

Faaliyet Alanları

Gençlik ve eğitim.

Misyonu

Tüm öğrencilerin özgüvenli, etik liderler ile Türkiye ve dünya topluluklarının sorumlu birer vatandaşı haline gelmesini sağlamak amacıyla entelektüel ve insani niteliklerinin geliştirilmesi faaliyetlerinde bulunmak, en yüksek akademik ve etik standartlara uygun eğitim sunarak ulusal ve uluslar arası düzeyde tanınmış bir okul olmak. Gerçekleştirilen eylemler Avusturya’da yaz okulu, Avusturyalı ve Alman öğrenciler ile değişim programları, AFS ve Rotary klüpleri, Uluslar Arası Yol Bulma Yarışı, Comenius Projesine katılım.  

Yetkili Kişi :Nesrin Kacan

ALEV Primary School: Foundation of The Graduates of Austrian High School / ALEV Okulları: Avusturya Liseliler Vakfı Ayvalı Çiftliği Mevkii, Kadirova Cad. 56 Ömerli Mahallesi Çekmeköy - İSTANBUL             Tel:  +90(216)435 8350, +90(216)435 8351 Faks: +90(216)435 8354 iletisim@alev.k12.tr nesrinkacan@yahoo.com http://www.alev.k12.tr/                  

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2017 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.