Canlı İzleyinAnna Lindh Vakfı Atina’da 10. Yıl Etkinlikleri

Canlı İzleyinAnna Lindh Vakfı Atina’da 10. Yıl Etkinlikleri

 

Canlı İzleyin- Anna Lindh Vakfı Atina’da 10. Yıl Etkinliklerini Tanıtıyor

Anna Lindh Vakfı 2014 yılı programı ve 10.Yıl etkinliklerini 28 Ocak Salı günü saat 14:00’de yapılacak canlı yayın ile duyuruyor. 

Anna Lindh Vakfı Yürütme Kurulu, Yunanistan Başkanlığı’ndaki Avrupa Birliği Konseyi’nin katkılarıyla 28 Ocak 2014, salı günü Vakfın 2014 programını tanıtmak amacıyla  Atina’nın dünyaca tanınan Zappeion binasında buluşuyor. Etkinlik Anna Lind Vakfı  websitesi www.annalindhfoundation.org  adresinden canlı olarak yayınlacak.

Anna Lindh Vakfı Yürütme Kurulu, Akdeniz için Birlik üyesi olan 42 ülkenin Büyükelçileri, Avrupa Birliği ve Arap Birliği temsilcilerinden oluşuyor. 2014 yılında, Avrupa için Birlik üyelerinin ortak kararıyla Anna Lindh Vakfı’nın bölgenin ilk ortak kurumu olarak seçilmesinin 10. Yılı kutlanıyor. Sene boyunca sürecek 10.Yıl etkinlikleri kapsamında, 42 ülkedeki ağlar çeşitli etkinlikler düzenleyecek.Tüm ağlardan temsilcilerin biraraya geleceği yılın en önemli etkinliği ise Ekim 2014’de Napoli’de gerçekleştirilecek.   

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.