Akdeniz'i kutlamaya hazır mısınız?

Akdeniz'i kutlamaya hazır mısınız?

Her 28 Kasım'da kutlanan #AkdenizGünü çerçevesinde ve Akdeniz için Birlik Sekreterliği ile koordinasyon içinde Anna Lindh Vakfı, 25 EuroMed ülkesinden ödüllü Sivil Toplum Kuruluşları ile koordinasyon içinde Akdeniz'i Kutlama bölgesel kampanyasını başlatıyor. 28 Kasım 2022'de farklı Avrupa-Akdeniz ülkelerinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek Yerel Yönetimlerle birlikte 36 toplum temelli ücretsiz müzik performansı düzenleyecek.

Eylem, ALF 41 Sivil Toplum Ulusal Ağları üyelerinin coşkusundan yararlanarak, bölgenin çeşitliliğini kucaklamak ve kültürlerarası alışverişi teşvik etmek için benzersiz bir ivme yaratmaya katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Yerel performanslar hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin ve bölgesel kampanyayı Facebook ve Instagram'da #CelebratingTheMediterranean ile takip edin!

Girişim hakkında daha fazlasını okuyun: https://www.annalindhfoundation.org/.../alf-brings...

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.