ALF TÜRKİYE FİNLANDİYA'DA

Geçtiğimiz hafta ALF Türkiye Network Koordinatörlerinden Gürkan Akçaer, ALF Finlandiya Network'ün Kokkola'daki Gençlik Merkezi Villa Elba'da düzenlediği toplantıya katıldı.

Bu toplantıda uzman konuklardan biri olan Sayın Akçaer'in yanı sıra (online olarak katılan) Sayın Necdet Sağlam da yer aldı. Her ikisi de ALF Finlandiya üyeleriyle ALF Türkiye Ağı hakkında bilgi paylaşma fırsatı buldu. Tartışılan konulardan bazıları, üyelik profili ve türkiye ağında yapılan çalışmalar, Ağ Etkileşim Planı'nın (NES) temel özellikleri ve SWOT Analizi ve Anketi idi.

Toplantı sırasında, ALF Finlandiya'nın yeni üyelerini karşılamak, ağın gelecek planlarını tartışmak ve ayrıca yeni Başkanı Bayan Mia Salonen'i tebrik etmek için zaman vardı.

Villa Elba Hakkında:

Villa Elba, Sannanranta'nın güzel villa bölgesinde deniz kıyısında, Kokkola şehir merkezine sadece yaklaşık dört kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Uluslararası Gençlik Merkezi'nin hizmetlerine ek olarak, şirketler ve bireyler için farklı ilgi çekici programlar, iyi yemek ve denizci kulübelerinde ve rahat kamaralarda konaklama sunuyoruz. Ana binanın avlusundaki büyüleyici Eski Villa, mezuniyet partileri, anma törenleri, doğum günleri ve düğünler gibi küçük aile kutlamaları için bir mekandır. Konaklama Eski Villa'da da mevcuttur.

https://www.villaelba.fi/

https://www.instagram.com/villaelba.fi/

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.