Avrupa-Akdeniz Diyalog Ödülü Başvuruları Açıldı

Avrupa-Akdeniz Diyalog Ödülü Başvuruları Açıldı

Avrupa-Akdeniz Diyalog Ödülü Başvuruları Açıldı

Anna Lindh Vakfı (ALV) ve Fondazione Mediterraneo tarafından bu sene onuncusu düzenlelen Avrupa-Akdeniz Diyalog Ödülü (Euro-Med Dialogue Award) için başvurular başladı. Avrupa-Akdeniz bölgesinde kültürlerarası diyaloğa katkıda bulunan kişi ya da kuruluşların başarılarını tanıtmayı ve desteklemeyi amaçlayan Avrupa-Akdeniz Diyalog Ödülü’nün 2015 yılı teması “stereotipleri yıkmak, ortak değerleri pekiştirmek” (deconstructing stereotypes, reinforcing shared values) olarak belirlendi.  

Akdeniz Birliği üyesi ülkelerden kişi ya da kuruluşların aday gösterilebileceği ödülün sahibine, kültürlerarası diyalog alanındaki katkıları için 5.000 Avro para ödülü verilecektir.

Kişi ve kuruluşları aday göstermek için son başvuru tarihi 15 Eylül 2015. Ödülle ilgili daha fazla bilgi almak ve aday göstermek için http://www.annalindhfoundation.org/euro-med-dialogue-award adresini ziyaret edebilirsiniz.

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.