Anna Lindh Vakfı Türkiye Ağı: STK’lar için Stratejik İletişim Eğitimi

Anna Lindh Vakfı Türkiye Ağı: STK’lar için Stratejik İletişim Eğitimi

Anna Lindh Vakfı Türkiye Ağı: STK’lar için Stratejik İletişim Eğitimi

Kuruluşundan bu yana kültürlerarası diyalog konusunda çalışmalar yürüten ve aktif olduğu ülkelerde bu alandaki işbirliklerini destekleyen Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı, STK’lar için Stratejik İletişim üzerine bir kapasite geliştirme etkinliği düzenlemektedir. Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı üyeleri için düzenlenen etkinlik, 24-25 Şubat tarihlerinde 9.30-17.00 saatleri arasında TÜSEV’in Karaköy ofisinde gerçekleşecektir.

Sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarını ve yarattıkları etkiyi kamuoyuna duyurabilmelerinde stratejik iletişim önemli bir rol oynamaktadır. STK’lar için Stratejik İletişim Eğitimi’nde sivil toplum kuruluşlarının somut, ölçülebilir iletişim hedeflerini belirlemesi, hedef kitlenin analiz edilmesi, verilecek mesajın iletişim dilinin belirlenmesi, etki analizi yapılması, sosyal medya ve etkin iletişim için kullanılabilecek diğer teknolojik araçlarının tanıtılması hedeflenmektedir. Sunumlar ve grup çalışmalarından oluşacak eğitime katılan sivil toplum temsilcileri iletişim hedefleri ve stratejik iletişim araçları konusunda bilgiye sahip olacaklardır.

25-26 Şubat tarihlerinde TÜSEV Karaköy ofisinde gerçekleşecek olan eğitim programına katılım durumunuzu 17 Şubat Çarşamba gün sonuna kadar rusen@tusev.org.tr adresinden Ruşen Efe’ye bildirmeniz rica ederiz. Eğitim programı için öngörülen katılımcı sayısı sınırlıdır. Toplantıya İstanbul dışından burslu katılım için sınırlı sayıda kontenjan bulunmaktadır. İstanbul dışından katılmak isteyenlerin 17 Şubat’a kadar ekteki formu doldurarak rusen@tusev.org.tr adresinden Ruşen Efe ile iletişime geçmelerini rica ederiz.

Açık Adres:

Bankalar Caddesi, Minerva Han

No:2 Kat: 5

Karaköy, İstanbul

Başvuru evraklarına sitedeki raporlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

* Eğitim programına katılım için Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı üyelerine öncelik verilecektir. Kişi sayısı ile ilgili sınırlama dolayısıyla eğitime her kurumdan bir temsilcinin başvurusu kabul edilecektir.  

 

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.