ALF Türkiye Ulusal Ağ Toplantısı

ALF Türkiye Ulusal Ağ Toplantısı

21 Ocak 2021'de HoN, Anna Lindh Vakfı Türkiye Ağı, ALF Türkiye Ulusal Ağ Toplantısı'na ev sahipliği yaptı.

Toplantı sırasında, ALF Türkiye Ağı Üyeleri, sanal platform aracılığıyla, ALF Ağı faaliyetleriyle ilgili en son güncellemeleri, ilişki kurma, programlar ve yaklaşan etkinlikler, 2021 için stratejiler ve özellikle bu zor salgın döneminde bunu başarma yöntemlerini tartışma imkanı buldular. Etkinlik, bu nedenle ALF Türkiye Ağı'nın sivil toplum sektörü kısmındaki kurumların çalışma kapasitelerinin artırılmasına katkıda bulundu.

Esmeralda Kashari ve Jacopo Cimmino'nun desteği ile etkinliğin moderatörlüğünü Dr. Necdet Salğam ve Sayın Gürkan Akçaer üstlendi.

Etkinlik içeriğini aşağıda bulabilirsiniz:

- İlişki Kurma: Ağ içinde güvenilir ilişkiler kurmak için birbirinizi ortaklar olarak tanımak. Ortaklar, dernekleri ve dahil olan ana personel hakkında bir sunum sunmaya davet edildi.

- Program ve Ortaklık Kaydı: Ortaklar, son görüşmemizden bu yana işlerin nasıl gittiğine dair bakış açılarını paylaşmaya davet edildi.

a. İşe yarayan iyi örnekler neler?

b. Neyi geliştirebiliriz?

c. İletişim süreci nasıl?

- ALF Projeleri: 2020 Teklif Çağrısı ve gelecekteki Çağrılar.

- Gelecek Program: ALF Ağını etkileyen gelecek fırsatlar, etkinlikler, değişiklikler tartışılacaktır.

- 2021 Stratejileri: 2021 için ALF önceliklerinin ve hedeflerinin hangileri olduğu ve temsil edilen her kuruluşun kendi özel uzmanlık alanlarında aktif olarak yer alması için olası stratejisinin tartışılması.

- Sonraki Toplantıyı Planlama: Bir sonraki olası toplantımızın tarihinin ayarlanması.  Bağlantıların paylaşılması.

- Kapanış: Toplantıyı bir yansıtma, şükran ifadesi veya başarılı bir 2021 dilek ile kapatmak.

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.