Uluslararası Karşılama ve Açık Davet

Uluslararası Karşılama ve Açık Davet

Anna LindhVakfı Türkiye Ağı Başkanlığı, Dünya Mülteciler Günü için, 23 Haziran 2021'deAnkara'da gerçekleşecek olan ‘InternationalReception & Open House’ etkinliğine Sizleri davet etmekten mutlulukduyar.Bu etkinlik,Anna Lindh Vakfı'nın misyon, amaç ve ilkelerini, ağ oluşturma ve ulusal ağımızıgenişletmek için proje fırsatlarını yaygınlaştırarak Vakfın deneyimlerini veiyi uygulamalarını önemli ölçüde paylaşmayı amaçlamaktadır.

Öngörülen Gündem:

10.00:Türkiye Ağı Koordinatörleri Sayın GürkanAkçaer ve Dr. Necdet Sağlam'ın açılış konuşması.

10.30:Esmeralda Kashari Hanım tarafından ALFTürkiye olarak gerçekleştirilen faaliyetlere kapsamlı bir bakış.

11:00: İsveçve Türkiye’den mültecilerle doğrudan ilgili ve çalışan iki konuk konuşmacı.

12.00:Prof.Dr. Dimitris Triantaphyllou- Kadir Has Üniversitesi ve  Dr. Emre Metin Bilginer-Istanbul Aydın University tarafından ALFtarafından finanse edilen "Quo Vadis Euro-Med Civil Society? projesinin bulguları hakkında sunum.

13.00: Öğleyemeği

14.30:“Yolculuk: İstanbul “ isimli oyunun tanıtılması ve katılımcılar ile oynanması.Etkinlikhibrit olarak uygulanacaktır. Bu nedenle, yüzyüze veya çevrimiçi olarak sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Basvuru icin linki tiklayin:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSff-a1DOmHI9ONqCohxj6e_zXqJ1rsvwkDvN427u2Xup-Aixw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&fbclid=IwAR20UO1mBZ1JdQ-BjlUjwY1d8NWq3iMctjRE3K40NRe-Y80dkVHin4ZELrU

Basvuru Tarihi: 19.06.2021

ÖNEMLİ NOT:

Başvuru sahipleri, son başvuru tarihinden sonra bir onay e-postası ve mekanın ayrıntılarını alacaklardır.

Ankara dışından gelecek katılımcıların seyahat masrafları HoN Turkey tarafından karşılanacaktır (Sadece otobüs ve tren biletleri).

Pandemi kısıtlamaları nedeniyle, dernek başına sadece bir temsilciyi ağırlamak durumundayız.

Venue: www.roxhotelankara.com

Necatibey 5, Kızılay

Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: alfturkiye@gmail.com veya 05307482249

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.