Katılım Çağrısı

Katılım Çağrısı

 

ALF 2013 Forum’u için düzenlenecek olan ikinci hazırlık toplantısında kadınların rolüne ve ALF’nin 4D stretejisi çerçevesinde kadınların bakış açılarına odaklanılacak.

Toplantı, ALF Morocco ve Fransa Ulusal Network’lerinin ortak çalışmasıyla 22-25 Kasım 2012 tarihlerinde Kazablanka, Fas’da düzenlenecek.

Toplantının amacı ALF 2013 Forum programının geliştirilmesine güncel kritik konuların, son gelişmelerin, önemli sorunların, Avrupa Akdeniz bölgesindeki kültürlerarası diyalog fikri üzerindeki cinsiyet eşitliğini geliştiren derslerin ve başarılı örneklerin tanımlanması yoluyla katkıda bulunmaktır.

Toplantı, bölgesel platform ve ağlardan, cinsiyetle ilgili konularındaki çalışmaları temsil edecek uzmanlardan ve halktan oluşan ALF Ağı’ndan katılımcıları bir araya getirecek.

Katılım için yapılan bu çağrı yoluyla 30 katılımcı belirlenecek ve bunun 10’u ev sahibi ülke Fas’tan seçilecek. Ayrıca ALF işbirliği alanından uzmanlar da davet edilecek.

Seçilen katılımcıların seyahat, yeme-içme,  konaklama ve vize harcamaları ALF tarafından karşılanacak.

Katılım Çağrısı ve Başvuru Formu için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://www.euromedalex.org/news/call-participation-alf-forum-preparatory-meeting-women

http://www.euromedalex.org/sites/default/files/Call_for_participants_womenmeeting_EN.pdf

Başvuru Formu doldurulduktan sonra womenmeeting@annalindhforum.org adresine 25 Ekim 2012 Perşembe gününden önce gönderilmelidir. (Mısır saatiyle 16:00)

Bu girişiminle ilgileneceğinize yürekten inanıyor ve başvurularınızı bekliyoruz.

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.