Diyalog Ödülü Finalistleri

Diyalog Ödülü Finalistleri

Anna Lindh Vakfı Ulusal Ağ üyelerini 2012 Anna Lindh Diyalog Ödülü için oy kullanmaya davet ediyoruz.

 

Fondazione Mediterraneo ortaklığı ile 42 Anna Lindh Ulusal Sivil Toplum Ağı tarafından  yıllık olarak düzenlenen organizasyon, birey ve örgütlerin kültürlerarası diyaloğu teşvik eden başarılarının ödüllendirmektedir. Ödülün 2012 teması olan “ Deşiğim, Sosyal Adalet ve Ortak bir Kalkınma için Gençlik” başlığı esin kaynağını, bir yandan 2011’den bu yana Akdeniz’in güneyindeki tarihi yükselişten, bir yandan da sosyal hareketliliğin ve vatandaş insiyatifinin sert ekonomik krize meydan okuyuşundan ve Kuzeydeki toplumlara özellikle de gençlere demokrasi çağrısı yapmasından almaktadır.

 

2012 yılının altı finalisti şöle: Association for the Development & Enhancement of Women (Egypt); Symβiosis (Greece); Mounir Bensalah (Morocco); Israel-Palestine Centre for Research and Information (Israel/Palestine); Reem Kassem (Egypt); TeatroValle Occupato (Italy).

 

Finalistlerin bilgilerini görüntülemek ve oy vermek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

 

www.euromedalex.org/resources/awards/euromed-award/finalists-2012

 

Oylama 23 Ekim 2012 (Mısır saatiyle 16.00, GTM+2) tarihine kadar açıktır.

Oy ve katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

 

 

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.