Akdeniz'i İskenderiye, MISIR'daki Genel Merkezinde Kutluyor

Anna Lindh Vakfı, MISIR İskenderiye'deki Genel Merkezinde Akdeniz'i Kutluyor 🇪🇬 !

🎉 Akdeniz'in çeşitliliğini ve zenginliğini kutluyor, iki yakası arasındaki bağları güçlendiriyoruz.

#AkdenizGünü münasebetiyle Anna Lindh Vakfı, Estabena ile bir müzik performansı düzenliyor; Akdeniz kültürlerinden ilham alan halk müziği besteleri icra eden çok kültürlü bir sanatçı grubu. Akdeniz'in farklı geçmişlerinden gelen sanatçılardan oluşan müzik projesi Mısır, Yunanistan, İspanya, Cezayir, Filistin, Fransa, Türkiye ve Fas'tan şarkıların bir karışımını seslendirecek. (kayıt gereklidir, kontenjan sınırlıdır)

📅 28 Kasım 2022, 🕗 20:00 yerel saat

📍 von Gerber evi, İskenderiye

Kutlama öncesinde von Gerber evi, 28 Kasım saat 19.00'dan 1 Aralık'a kadar girişinde Goethe-Institut İskenderiye tarafından düzenlenen 'Akdeniz Likidite Atlası Sergisi'ne ev sahipliği yapacak. Sergide İskenderiye'nin fotoğrafları, eski sarnıçlar ve Mısırlı Sanatçı Mai Koraiem'in çizimleri yer alacak ve bu resim roman benzeri bir olaylar dizisinde size harita boyunca rehberlik edecek.

👇 Aşağıdaki etkinliği bulun ve 📝Estabena müzik performansına katılmak için şimdi kaydolun: https://forms.gle/3eghRM94GMajBhMV8

➡️ Devamını oku: https://bit.ly/3EPcrcE

#AnnaLindh Vakfı

#ALFinEgypt

#FeelTheMediterranean

#kutlamathemediterranean

Etkinliğin bağlantısı burada.

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.