ALF AĞ BAŞKANLARI TOPLANTISI ÇEVİRİMİÇİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ALF AĞ BAŞKANLARI TOPLANTISI ÇEVİRİMİÇİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ALF AÐ BAŞKANLARI TOPLANTISI 12 ARALIK 2022 DE ÇEVİRİMİÇİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

12 Aralık 2022'de Anna Lindh Vakfı Sekreterliği, geçen Nisan ayında başlayan yeni Çok Yıllı Program çerçevesinde ALF Ulusal Sivil Toplum Ağları Koordinatörlerinin ikinci çevrimiçi toplantısını düzenledi. Toplantı, şimdiye kadar Ağ Etkileşim Planının uygulanmasının değerlendirilmesi yapıldı.  Ağ Başkanları (HoN'ler) Koordinatörlerine uygulamalarını paylaşma ve özellikle Ağ koordinasyonu ve yönetimi ile ilgili olarak verimli uygulamaları belirleme bir toplantı oldu.

Toplantı ayrıca, Ağ Etkileşim Planının (2023-2024) 2. Döngüsü için tematik çerçevenin kavramsallaştırılmasına yönelik özel bir oturum ayırdı.

Toplantı son oturumunu, ALF'in bu aydan başlayarak Nisan 2023'e kadar sürecek olan yaklaşan programlara ve çağrılara ilişkin güncellemeleri paylaşıldı.

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2017 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.