Faaliyet Çağrısı: Ağ Üyeleri İş Başında

Ağ Katılım Programı çerçevesinde, Arnavutluk'taki Anna Lindh Vakfı Ağı, kültür ve kültürlerarası diyalog, medya, gençlik, toplumsal cinsiyet eşitliği, çevre ve iklim değişikliği tematik alanlarında faaliyetlerin yürütülmesi için çağrıda bulunuyor.

Bu, Ağ üyelerine özel bir çağrıdır ve önerilen faaliyetler, bu çağrının tematik alanlarından biri ile uyumlu atölye çalışmaları, yarışmalar/tartışmalar, bilinçlendirme/eğitici kampanyalar, multimedya prodüksiyonları vb. olabilir.

Önerilen faaliyetlerin, üyeler arasındaki etkileşimi güçlendirmek amacıyla Arnavutluk'taki ALF ağının diğer ağ üyelerinin ana yararlanıcılar olması teşvik edilmektedir.

Faaliyetler, Ocak – Mart 2023 dönemi boyunca uygulanacaktır. Toplamda 10 faaliyet teklifi, faaliyet/organizasyon başına götürü olarak 250 Avro ile ödüllendirilecektir.

Teklifler kalite bazında değerlendirilecek ve yapılacak başvurulara göre faaliyetlerin coğrafi dağılımı tüm ülkeyi kapsayacak şekilde yapılacaktır.

Etkinlik önerisini göndermek için 9 Ocak 2023 17:00'ye kadar https://forms.gle/bhnhHXhMMmxUDPVk6 formunu doldurunuz.

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.