Anna Lindh Vakfı, İstanbul, Türkiye'de ALF Türkiye Ağı ev sahipliğinde düzenlenen Ağ Koordinatörleri toplantısını tamamladı.

Anna Lindh Vakfı, İstanbul, Türkiye'de ALF Türkiye Ağı ev sahipliğinde düzenlenen Ağ Koordinatörleri toplantısını tamamladı.

Özel Teşekkürlerimizle

Sayın Türkiye Dışişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı

ve

Sayın BoG Üyesi

Sayın AC Üyesi

Sayın ALF Başkanı

ve

Sayın Genel Müdür

Sevgili HoN'lar

ALF'nin Değerli Çalışanları

Değerli Türkiye Ağı Üyeleri

Değerli Katılımcılar

Sevgili Rehber

Sayın Otel Çalışanları

&

Yemeğin Tadı ve İstanbul'da Olmak

Saygılarımla,

ALF HoN Türkiye

.../...

Anna Lindh Vakfı, İstanbul, Türkiye'de ALF Türkiye Ağı ev sahipliğinde düzenlenen Ağ Koordinatörleri toplantısını tamamladı. İki gün süren toplantı, sivil toplum ağlarının başkanlarını ve 28 Avrupa-Akdeniz ülkesinin temsilcilerini, ağ ülkelerinin düşünce ve fikirlerini paylaşmalarına olanak tanıyan bir ortamda buluşturdu.

Toplantı, ALF Sivil Toplum Ağının iki Koordinatörü Gürkan Akçaer ve Dr. Necdet Sağlam'ın yanı sıra Türkiye Dışişleri Bakanlığı AB ile İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sn. Murat Şen katılımıyla, Anna Lindh Vakfı Başkanı Ekselansları Prenses Rym Ali'nin konuşmasıyla başladı.

ALF, önümüzdeki yıla etkin bir şekilde hazırlanırken, gelecek program ve faaliyetler hakkında ağlarından haber alma, değerli bilgiler edinme fırsatları için minnettardır.

Link:

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.