Marsilya Forum

Marsilya Forum

 

Anna Lindh Forumu, 42 Avrupa-Akdeniz ülkesinden sivil toplum örgütlerini ve gençlik liderlerini ve bunun yanı sıra etkili politikacıları ve kültürlerarası uzmanları bir araya getiren özgün bir toplantı olacaktır.

Avrupa' nın 2013 kültür başkenti olan Fransa' nın Marsilya şehrinde 4-7 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Forum, Arap Uyanışı’nın tarihsel bağlamı ve Avrupa'daki ekonomik krizin sosyal etkisi  kapsamında Orta Avrupa Bölgesinde işbirliği ve diyalog kurmak için önemli bir organizayon olacaktır.

Bu etkinliğe katılmak için Forumun resmi sitesi- www.annalindhforum.org/get-involved' ne giriş yaparak başvurunuzu  yapabilirsiniz. Son başvuru tarihi 26 şubat 2013 Salı günüdür ( Mısır saatiyle 15.00).

Anna Lindh Vakfı (ALF) program boyunca yemek ve kahve molası masraflarını karşılarken başvuru sonrası yapılan değerlendirme sonucunda seçilen katılımcıların ulaşım, konaklama ve vize masraflarını karşılamaları beklenmektedir.

Bu Anna Lİndh Vakfı tarafından yapılan ikinci çağrıdır, Aralık 2012 sonrası İlk çağrı sadece ALF Ulusal Ağ Üyelerine açık olduğu bilgilerinize sunulur.

Detaylı bilgi için info@annalindhforum.org adresine mail atınız.

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.