Türkiye Ortak Eylem - Katılım Çağrısı

Türkiye Ortak Eylem - Katılım Çağrısı

 

Katılım çağrısı – ALF Türkiye Ağı Ortak Eylemi /Çevre, Sosyal Sorumluluk, Kültür

27 Nisan – 1 Mayıs 2013, Eskişehir

Anna Lindh Vakfı Türkiye Ağı, Sosyal Sorumluluk, Kültür ve Çevre başlıkları altında Step 5 toplantısını düzenleyecek. Bu çağrıya yapılan başvurular içinden seçilecek olan 40 yerli ve 10 yabancı katılımcının yer alacağı atölye çalışmaları üç grup halinde yapılacak.

Katılımcıların 23-30 yaş aralığında olması ve sosyal sorumluluk, kültür ve çevre alanlarında çalışmış olmaları beklenmektedir. Kültür grubunun çalışma dili İngilizce olacağı için bu gruba başvuruda bulunmak isteyen katılımcıların iyi derecede İngilizce biliyor olması ön koşuldur. Başvuru formunda katılmak istedikleri alanla ilgili çalışmalarının ve motivasyonlarının belirtilmesi gerekmektedir. Sadece Anna Lindh Vakfı Türkiye Ağı’na üye kuruluşlarda çalışanlar tarafından yapılan başvurular kabul edilecektir. Seçilecek olan 40 katılımcının yol (otobüs, tren için azami 100TL), konaklama ve yemek masrafları ALF Türkiye tarafından karşılanacaktır.

10’u yabancı toplamda 60 gencin katılacağı etkinlik, 2 gün sürecek bir eğitim atölyesinden ve sonrasında tüm grupların ve proje ortaklarının bir araya geleceği bir yuvarlak masa toplantısından oluşmaktadır. Atölye çalışmaları Eskişehir İnönü Planör Kampı’nda gerçekleşecektir. Toplantı, katılımcılara çalıştıkları alanlarda bir ağ kurma ve alanında uzman kişilerle deneyim paylaşımı fırsatı sunacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyenlerin aşağıdaki adreste yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. 

https://docs.google.com/forms/d/1PAnSP48xPf8DFYoluW5y3dSREpnkvmh2RtUqEO3pfJo/viewform?sid=2e01799cd6ce7e4e&token=ex6QxT0BAAA.cfRtAUmj0Z-1DHqnHO1egg.AaZ6cyhGOLrFtlE8s3uKrg

SON BAŞVURU TARİHİ: 15 NİSAN 2013

 

TASLAK PROGRAM:

27 Nisan 2013            :   Gelişler

28–29 Nisan 2013     :   Bütün gruplar için yuvarlak masa toplantısı ve ardından 3 grup olarak atölye çalışmalarına başlama

30 Nisan 2013            :   Ağ Toplantısı, atölye çalışmalarının raporlaması ve grupların sunuşları

1 Mayıs 2013              :   Eskişehir turu ve ayrılış

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.