ANNA LINDH VAKFI GENEL MÜDÜR POZİSYONU İÇİN BAŞVURULARINIZI BEKLİYOR

ANNA LINDH VAKFI GENEL MÜDÜR POZİSYONU İÇİN BAŞVURULARINIZI BEKLİYOR

ANNA LINDH VAKFI GENEL MÜDÜR POZİSYONU İÇİN BAŞVURULARINIZI BEKLİYOR

Akdeniz bölgesinde farklı kültürler arasında diyalog ve işbirliklerini artırmaya yönelik çalışmalar yapan Anna Lindh Vakfı, Genel Müdür pozisyonu için başvurularınızı bekliyor. 42 ülkede aktif olan, bu ülkelerin hükümetleri ve Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilen Anna Lindh Vakfı’nın İskenderiye, Mısır’da bulunan ana merkezindeki pozisyon için başvurular 25 Eylül 2014’e kadar  kabul edilecek.  Avrupa Komisyonu tarafından belirlenecek ve ALV Yönetim Kurulu tarafından üç yıl süreyle  göreve atanacak Genel Müdür’ün öncelikli görevleri arasında:

  • 42 ülkedeki ulusal ağlar ve Avrupa Komisyonu ile istişare ederek Vakfın uzun vadedeki çalışma programını belirlemek,
  •   Vakıf çalışanlarını belirlemek ve göreve atamak,
  • Vakfın yapısı ve misyonuyla olan ilişkisini sağlamlaştırmak,
  • Ulusal ağlar arasındaki bağlantıları güçlendirmek,
  • ALV bütçesini yönetmek  gibi sorumluluklar yer alıyor.

En az 15 yıllık iş tecrübesi, akıcı İngilizce ve Fransızca konuşmaları ve Avrupa politikaları hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmaları adaylar için aranan ön koşullar arasında yer almaktadır. Genel Müdür pozisyonuna başvurmak isteyen adayların öz geçmişlerini ve motivasyon mektuplarını 25 Eylül 2014 tarihine kadar

EuropeAid-EC-EXECUTIVE-DIRECTOR-ALF@ec.europa.eu

 adresine göndermeleri rica olunur. Anna Lindh Vakfı hakkında daha fazla bilgi için http://www.annalindhfoundation.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Geniş bilgi aşağıdaki websitesinden elde edilebilir:

http://ec.europa.eu/europeaid/where/neighbourhood/regional-cooperation/enpi-south/documents/140709_alf_job_offer_en.pdf

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.