10. yıl anketi

10. yıl anketi
Sesinizi Duyurun – Anna Lindh Vakfı Anketi

Anna Lindh Vakfı, üye kuruluşlarının düşüncelerini öğrenmek için bir anket hazırladı. Özellikle önümüzdeki dönemde Vakfın yol haritasını belirlemesinde bir araç olarak kullanılacak olan anket, Vakıf ile ilgili birçok alanda üyelerin yorumlarını derlemeyi amaçlıyor. Anketin sonuçları ise Vakfın 10. Yılı kutlamaları kapsamında Ekim sonunda Napoli’de düzenlenecek olan Konferans’ta kamuoyu ile paylaşılacak.

Anna Lindh Ağı üyelerinin fikirlerini paylaşmaları için güzel bir fırsat sağlayan anketi 15 Eylül’e kadar doldurmanızı rica ediyoruz. Yaklaşık 15 dakikanızı alacak olan anketin İngilizce, Fransızca ve Arapça versiyonlarına bu linkten ulaşabilirsiniz:  http://www.annalindhfoundation.org/survey-listen-alf-networks-voice

 

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2017 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.