Anna Lindh Vakfı 2015 hibe başvurusu başladı.

Anna Lindh Vakfı 2015 hibe başvurusu başladı.

Anna Lindh Vakfı 2015 Hibe Çağrısı Yayınlandı

Anna Lindh Vakfı 2015 hibe çağrısı yayınlandı. 20 Ocak 2015 tarihinden önce Türkiye ağına katılan tüm üyelere açık olan program, Kültürlerarası Vatandaşlık Eğitimi (Education for Intercultural Citizenship) ve Kültürlerarası Sanatsal Ortak-Prodüksiyon (Intercultural Artistic Co-Productions) alanlarındaki projelere destek sağlayacak. Hibe programının son başvuru tarihi 1 Kasım 2015 (Mısır saatiyle 16.00) olarak belirlenmiştir.

1.       Hibe çağrısı kapsamında yalnızca 1+1 ortaklık formülüne uygun projelere destek sağlanacaktır. Bu kapsamda en az bir proje ortağının Güney Akdeniz, birinin ise Avrupa ülkelerinden olması gerekir.

 

2.       Çağrılar kapsamında verilecek minimum hibe tutarı 25,000; maksimum hibe tutarı 35,000 avrodur.

 

3.       Hibe çağrıları kapsamında 30-40 projeye destek verilmesi öngörülmektedir.

 

4.       Projeler ALV tarafından sağlanacak katkı program tarafından kabul edilen toplam masrafların %80’ini aşamaz ve %25’den az olamaz.

 

5.       Proje süresi minimum 6 ay maksimum 12 ay olmalıdır.

 

Hibe çağrıları ile ilgili rehbere http://annalindhgrants.org/guidelines adresinden ulaşabilirsiniz.

Başvuru için  http://annalindhgrants.org/home adresini ziyaret edebilirsiniz.

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.