Kelimelerin Denizi Yarışması 2017

Kelimelerin Denizi Yarışması 2017

Kelimelerin Denizi Yarışması 2017

Anna Lindh Vakfı ve Anna Lindh Vakfı İspanya Ağı Koordinatörü IeMed işbirliğiyle hayata geçirilen Kelimelerin Denizi (Sea of Words) hikaye yarışmasının başvuruları başladı. 10. yılını kutlayan Kelimelerin Denizi kısa hikaye yarışmasının bu yılki teması “Youth, Sterotypes, Radicalization” (Gençlik, Stereotipler ve Radikalleşme) olarak belirlendi. Bu tema çerçevesinde hikayeleri ile yarışmaya katılacak gençlerin, kendilerini yaşadıkları toplumda nasıl gördüklerini ve toplum ne tür dayatmalarla karşı karşıya kaldıklarını paylaşmaları bekleniyor.

Kelimelerin Denizi Yarışması, Anna Lindh Vakfı ağının aktif olduğu 43 ülkeden 18-30 yaş arası gençlerin katılımına açıktır. Başvuru yapacak birey ve grupların, tercihen İngilizce hazırlanmış 2.500 kelime ile sınırlı ve daha önce yayınlanmamış kısa hikayelerini 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 24.00’e kadar concurso@iemed.org adresine e-posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir.

Yarışma ve başvuru koşulları hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

© Her hakkı saklıdır. Bu web sitesi Anna Lindh Vakfı Türkiye ağı tarafından 2023 yılında güncellenmiştir. Bu web sitesinin hiç bir bölümü ALV Türkiye ağı yönetiminde sorumlu kuruluşun yazılı izni alınmadan, elektronik ya da mekanik, ya da herhangi başka bir biçimde çoğaltılamaz ve kullanılamaz.